Mes - SharkLinker

Ten, kur skaitmeninės inovacijos ir žinios padeda pasiekti sėkmingus e-komercijos sprendimus!

Skaitmenizuoto verslo paslaugų agentūra

Social Media Marketing
Verslo pasaulyje pakanakamai dažnai yra sutinkama sąvoka ryklys. Šiame kontekste ryklys yra patyręs asmuo, kuris sukūrė ir plėtoja sėkmingą verslą. Manome, kad mūsų ryklių komandai pavyko sukurti sėkmingą verslą, kuris nesustoja augti, todėl norime pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su jumis! SharkLinker – tai tvirta, aštraus proto interneto ryklių komanda, kuri jūsų nenuvils! Mūsų svarbiausias tikslas – klientų sėkmė. Užtikrintai padedame įsitvirtinti ir klestėti skaitmeninėje erdvėje bei esame pasiryžę pasiekti puikių rezultatų.
Turėdami patirties SEO optimizavimo, svetainių kūrimo ir skaitmeninės rinkodaros srityse, kuriame strategijas, pritaikytas individualiems klientų poreikiams ir norams. Tikime, kad norint pasiekti šiuos tikslus, su klientu būtina užmegzti tvirtus santykius, pagrįstus pasitikėjimu ir atviru bendravimu. Suprantame teigiamos darbo aplinkos svarbą ir tikime, kad humoro jausmas labai padeda skatinti kūrybiškumą ir bendradarbiavimą. Būtent dėl šios priežasties glaudžiai bendradarbiaujame su kiekvienu klientu, kas padeda mums suprasti jo viziją, ir naudodamiesi savo giliomis žiniomis ryžtingai pasiekiame išsikeltus tikslus.
Tikime, kad jums galime būti daugiau nei tik paslaugų tiekėjai. Esame užtikrinti, kad kartu tapsime stipria ir veržlia komanda, dėl kurios jūsų verslas augs, o laimės šypseną, pasiekus išsikeltus tikslus, matysime ne tik mūsų, bet ir jūsų veiduose! Sėkmingo verslo pagrindas – laimingas klientas, todėl ir savo sėkmę vertiname pagal klientų sėkmę. Pasirinkę SharkLinker galite tikėtis sklandaus bendradarbiavimo ir malonios kelionės skaitmeninės kompetencijos link, kur jūsų ambicijas palaikys mūsų žinios ir aistra. Pasinerkime į skaitmeninį pasaulį kartu ir kelkime sėkmės bangas!

10 m.

Patirtis online verslo srityse

200

Įgyvendintų projektų

105

SEO Kampanijos

5

Komandos nariai
Development manager
Chief Executive Officer
Developer
Founder and President
Human resources director
Marketing Specialist
SEO ans SMM specialist
Web designer

89 Clients Served

25 Events Organized

43 Public Speeches

+1,200 Coffee Cups

M Ū S Ų    V I Z I J A

Būti patikimu švyturiu didžiuliame skaitmeniniame vandenyne, suteikiančiu verslui novatoriškų sprendimų, kurie svajones paverčia skaitmenine realybe. Mes įsivaizduojame pasaulį, kuriame kiekviena įmonė, nepriklausomai nuo jos dydžio ar patirties, turi reikiamą paramą, kad galėtų užtikrintai veikti internete. Mūsų įsipareigojimas - skatinti augimą, užtikrinti matomumą ir tobulėti po vieną pikseliuką.

Dalis mūsų klientų

Mūsų skaitmeninės rinkodaros darbai kalba patys už save. Teikiame išskirtines paslaugas, pritaikytas kiekvienam mūsų klientui - tiek dideliam, tiek mažam.

akprojektai
etaplis
financer 1
bazoom group 2
whitepress 3
gera dovana 2