Atsiliepimai

Labai didžiuojamės savo klientams teikiamomis paslaugomis. Iš tikrųjų, mūsų nuomone, santykiai su klientais yra daug asmeniškesni nei daugumos mūsų srities agentūrų. Mūsų santykiai su klientais neprasideda 9 val. ryto ir nesibaigia 18 val. vakaro - jie lieka su mumis, kad nuolat gautų kokybiškas paslaugas, kurių nusipelnė.

Social Media Marketing
“Pradėkime nuo to, kad tai žmonės su kuriais galima susišnekėti be kažkokių išsidirbinėjimu. Nuo svetainės sukūrimo iki jos atsiradimo pirmuosiuose google puslapiuose. Svetainė sukurta ir koreguojama pagal poreikį. Pinigų atžvilgiu labai įkandama mažam verslui kuris tik prasideda.”
rd
Raimondas D.
“Absoliučiai nuostabi patirtis dirbant su šia kūrybine komanda! Jie sukuria internetines svetaines nuo pradžios iki pabaigos su neįtikėtinu profesionalumu. Dizainas yra modernus ir funkcionalus, o programavimas - puikiai optimizuotas, užtikrinantis greitą įkrovą ir puikų naudotojo patogumą. Tikrai rekomenduoju visiems, kurie ieško aukščiausios kokybės ir paslaugų, pagrįstų kruopščiu supratimu apie interneto svetainių kūrimą!”
morm
Morkus M.
Mooglas MB, Vadovas
“Puikiai atliko svetainės seo optimizavimo paslaugas.”
mm
Martynas M.
“Pajungė ir sutvarkė pagal pageidavimus xml tiekėjo sandėlį, darbą atliko kokybiškai ir operatyviai! rekomenduoju.”
ra
Ramūnas A.
Webmade MB, Vadovas
“Super komanda! Darbus atliko greičiau nei planuota.Į klausimus atsako operatyviai. Rekomenduoju!”
li
Lukas I.
“Darbas atliktas greitai, puikiai, ir su labai geru aptarnavimu. Visi iššūkiai išspręsti greitai ir profesionaliai. Ačiū!”
ms
Matas S.
Panevėžio badmintono klubas
“Super greitai išsprendė su puslapiu iškilusius nesklandumus, greita komunikacija. Labai rekomenduoju. Ateityje visada kreipsiuosi”
jd
Justinas D.
Stogų grupė UAB, Vadovas
“Puikus rezultatas, gera komunikacija, tikrai džiaugiuosi atradęs šią komandą, rekomenduoju :)”
vs
Vytautas Š.
“Viskas kas buvo sutarta - padaryta. Buvo atlikta Wordpress tinklalapio SEO optimizacija, darbų metu kilo problemų dėl pirktos temos, tačiau be problemų ši komanda tai išsprendė, kontaktavosi su "supportu" kiek daugiau nei savaitę kol problemą išsprendė, mūsų pačių įsikišimo nereikėjo. Puslapis po darbų taip pat pagreitėjo, nors tai nebuvo tartasi. Didelės rekomendacijos, SEO paieška pagal svarbius raktažodžius taip pat atlikta gerai, jau po kelių savaičių puslapis randamas 3-iame google paieškos puslapyje ir nuolat kyla į viršų, rezultatas džiugina.”
vsi
Matas
VŠĮ Eurilika
“Dėkoju už greitai atliktą darbą, malonų bendravimą ir profesionalumą. Visokeriopos sėkmės :)”
anonymous
Ingrida P.
Ingrida Tours UAB, Vadovė
“Puikiai atlikta užduotis. greita paprasta komunikacija. Greita reakcija , įsigilinimas į kliento poreikį.”
aur
Aurimas
8000 RPM auto, UAB, Vadovas
“Puikiai atliktas darbas, rekomenduoju.”
es
Elzbieta S.
Gelotransport UAB
“Sukūrė Shopify svetainę ir atliko papildomus programavimo darbus. Viskas pagal terminus, bendravimas labai konkretus ir aiškus, buvo lengva derinti, likau labai patenkinta. Rekomenduoju!”
go
Gabrielius O.
Stiklo Idėja, Vadovas