Interneto svetainių kūrimas

Ilgametė patirtis interneto svetainių kūrimo srityje padeda mūsų klientams išnaudoti visą jų potencialą. Perkelkite savo verslą į internetą arba atnaujinkite esamą, atraskite potencialių klientų ir parduokite daugiau tiek naujiems, tiek ir esamiems klientams!

Pasinaudodami mūsų profesionaliomis svetainių kūrimo paslaugomis savo idėjas paversite vizualiai įspūdinga ir funkcionalia svetaine ar elektronine parduotuve. Į interneto platybes siekiame paleisti dinamiškas ir patogias svetaines, todėl naudojame naujausias UX/UI technologijas, sekame rinkos tendencijas bei remiamės sukaupta patirtimi!

Siūlome platų paslaugų spektrą, apimantį el. parduotuves, reprezentacines svetaines, blog'us, portalus, informacijos centrą arba tiesiog svetainę, kuri veiktų kaip internetinis portfolio, skirtas jūsų paslaugoms pristatyti. Galime jums padėti patenkinti visus jūsų poreikius.

Elektroninės prekybos sprendimai

Mes – SharkLinker – sukursime jums e-komercijos ir pirkinių krepšelio sprendimus jūsų verslui.

WordPress, WooCommerce, Shopify, Magento, OpenCart - TVS

Įdiegiame rinkoje esančias arba sukuriame unikalias turinio valdymo sistemas (TVS), kad galėtumėte efektyviai valdyti savo svetainės turinį.

El. pašto rinkodaros sprendimai

Įdiegiame geriausią el. pašto bei SMS rinkodaros programinę įrangą, kad galėtumėte kurti, siųsti ir stebėti el.pašto ir SMS kampanijas.

25

E-commerce solutions

12

Websites for TOP 500 companies

17

Complex intranets for corporations

97

Popular Facebook applications

74

E-mail marketing strategies

36

Experienced Web Development Ninjas

Effective Web Development Solutions

Prisitaikančio (angl. responsive) dizaino diegimas ir testavimas.

Prieš paleisdami naująją svetainę ir pristatydami jūsų projektą, atliekame kruopštų visų pagrindinių įrenginių, naršyklių ir operacinių sistemų testavimą. Bandymai atliekami ir iš naudotojo, ir iš administratoriaus pusės, taip siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė bus moderni ir pritaikyta jūsų bei klientų poreikiams.

Elektroninė prekyba su novatoriškais sprendimais

Mūsų patyrusi dizainerių ir programuotojų komanda kuria estetiškus ir patogius dizainus, kurie stebina intuityvia navigacija ir sklandžia naudotojo patirtimi. Tai darydami remiamės novatoriškomis svetainių kūrimo technologijomis, todėl užtikriname, kad jūsų svetainė bus ne tik traukianti akį, tačiau ir funkcionali.

Effective Web Development Solutions

Papasakokite apie savo projektą

Leiskite mums padėti jums pradėti arba plėtoti verslą internete, kad jis spindėtų.

Išnaudokite visą turinio valdymo sistemų naudą. Susisiekite su mumis ir gaukite pagal užsakymą sukurtą svetainę, atitinkančią jūsų poreikius ir reikalavimus.

Atsiliepimai

Peržiūrėti visus